MESLEK EDİNDİRME

Pazarlama Yönetimi

Ekonomide farklılık yaratmak için önce ayakta durabilmek gereklidir. Bunu elde etmek için gereksinimler sağlanmalıdır. Ayakta durabildikten sonra ilerlemek düşünülür.

 

Ürünün piyasaya sürüldükten sonra pazarlanması yerine, piyasaya çıkmadan önce, pazar araştırması, çeşitli anketler ve reklam yapılmalıdır. Bu ön araştırma ile işletmenin değil, müşterilerin bakış açısı, talebi doğrultusunda doğru seçimler yapılabilir.

 

Pazarlama yönetimi eğitimi sonunda yaptığınız satışları daha bilinçli yapabilir, müşterilerinize yeni bir yaklaşım tarzı yakalayabilirsiniz.

 

Üniversite, master ve doktora öğrencileri,  pazarlama yönetimi alanında uzmanlığını belgelemek isteyenler, firmaların pazarlama ve satış departmanlarında çalışmak isteyenler, kendi işini kurmak isteyen girişimciler, firmasını yurt içi ve yurt dışı pazarlara açmak isteyen şirket sahipleri veya yöneticiler, iletişim yeteneği güçlü, kendini geliştirmek isteyen, insan ilişkileri kuvvetli olan ve bu sektörde kariyer sahibi olmak isteyenler bu programa katılabilirler.

 

Kurs sonunda katılımcılara MEB onaylı sertifika verilmektedir.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40