MESLEK EDİNDİRME

Dış Ticaret

Ülkemizde dış ticaret alanında çalışacak eğitimli ve kalifiye elemana duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Bu alanda kariyer düşünen kişiler gerek yurtiçine gerekse yurtdışına yönelik faaliyet gösteren firmalarda uygun pozisyon ve maaşlarda iş bulabilmektedirler. Bu alanda profesyonel bir eğitimin alınması ve dış ticaretin doğru bir şekilde, uygulamalı olarak ve gerekli teorik bilgiler ışığında öğrenilmesi çok önemlidir.

 

Günümüzde hızla değer kazanan ve yatırım-teşviklerin arttığı dış ticaret alanında, operasyon sorumlusu, ihracatçı, ithalatçı, re-exporter olarak çalışmak isteyen ya da kendi işini kurmayı amaçlayan  girişimciler için hazırlanmış olan bu program, uluslararası ticaret prodesüdürlerini hem teoride hem de pratikte en iyi şekilde tanıtmayı ve kavratmayı hedeflemektedir.

 

Üniversite, master ve doktora öğrencileri,  Dış Ticaret alanında uzmanlığını belgelemek isteyenler, firmaların Dış Ticaret departmanlarında çalışmak isteyenler, kendi işini kurmak isteyen girişimciler, firmasını yurt dışı pazarlara açmak isteyen şirket sahipleri veya yöneticiler, iletişim yeteneği güçlü, kendisini geliştirmek isteyen, insan ilişkileri kuvvetli olan ve bu sektörde kariyer sahibi olmak isteyenler bu programa katılabilirler.

 

Kurs sonunda katılımcılara MEB onaylı sertifika verilmektedir.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40