KURUMSAL EĞİTİMLER

Kurumsal İngilizce

Özel Sektör ve Resmi Kurumlara, personellerinin kişisel gelişimlerinin sağlanması ve iş verimliliğinin artırılması amacıyla KURUMSAL Eğitimler verilmektedir.

 

Kurumsal eğitim almak isteyen kurumlar için, eğitim danışmanlarımız kuruma gelerek ihtiyaç belirler, eğitim metotlarının tanıtımını yapar, demo dersler sunar ve seviye tespit sınavı uygular. Bu çalışmalar sonrasında ders almak isteyen kişiler eğitim metodunu daha iyi tanıma fırsatı yakalamış olur ve eğitim alma kararını daha net verebilirler.

 

Kurumsal Eğitimler, kurumun talebi doğrultusunda kursumuzda veya kurum bünyesinde verilebilir.

 

Eğitim içerikleri ve süreleri personellerin bilgi seviyeleri göz önünde bulundurularak, eğitim danışmanlarımız ve kurum yetkilileri tarafından ortaklaşa belirlenmektedir.

 

IBM, OLIVETTI, PHILIPS, FIAT ve HONEYWELL in yanında dünyaca ünlü bir  çok  dev şirket, yönetici ve personel İngilizce eğitimlerinde Callan Method kullanmıştır.

 

Bu metot özellikle üst ve orta düzey yöneticilik yapanlar ve işadamları için uygundur. Katılımcıların genel konuşma yeteneğinin yanı sıra, iş yaşamıyla ilgili özel kavramları öğrenmesini ve pratik olarak kullanmasını amaçlar.

 

İş İngilizcesi ile ilgili yüzlerce siteden toplanan zengin kaynaklar katılımcılara sunulmaktadır.

 

Kurumsal olarak Genel İngilizce, TOEFL, İş İngilizcesi, Çeviri, Özel Ders vb. eğitimler vermekteyiz.

 

İNGİLİZCE EĞİTİMLERDE DÜNYANIN TERCİHİ CALLAN METHOD İLE NETACADEMY

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40