YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Hazırlık Atlama

Üniversitelerin hazırlık sınıfını atlamak isteyen, hazırlık sınıfında okuyup muafiyet (yeterlilik) sınavından yeterli puanı alamayan öğrenciler için açılan bir kurs programıdır.

Bu programa katılmak isteyen kursiyerlerin en az intermediate düzeyde İngilizce seviyesine sahip olmalarıı gerekmektedir.

 

Alanında profesyonel öğretmenlerle daha önceki yıllarda çıkmış olan soruların analizi, sınava yönelik pratik ve teknik yöntemler, hazırlık atlama sınavlarında yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve deneme sınavları üzerinde çalışılır. Okuma bölümü için okuma teknikleri ve kelime hazinesi geliştirilir. Yazma bölümü için gramer, format ve noktalama işaretleri üzerinde çalışılır. Dinleme ve konuşma bölümleri için katılımcının dile yatkınlığı ve alışkanlığı arttırılır.  Eğitim sonunda öğrencilerimizin sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40