BİLGİSAYAR EĞİTİMLERİ

Microsoft Visio

Microsoft Visio nun gelişmiş diyagram oluşturma araçları, dinamik, veri odaklı görseller ve webde gerçek zamanlı paylaşım için yeni yollar ile karmaşıklıkları azaltmanıza yardımcı olur.

 

Profesyonel görünümlü şablonlar ve modern, önceden çizilmiş şekillerle diyagramınızı oluşturarak işe başlayın. Daha sonra diyagramınızı, sık kullanılan veri kaynaklarına (örn. Excel) kolayca bağlayın. Verilerin; simgeler, semboller, renkler ve çubuk grafikler gibi canlı görseller haline dönüşerek, diyagramınızda otomatik olarak yenilendiğini göreceksiniz. Son olarak, birkaç tıklatma ile veri bağlantılı diyagramınızı SharePoint'te yayımlayabilir ve Visio'ları olmasa da, webdeki diğer kullanıcıların bu diyagrama erişmesini sağlayabilirsiniz. Basitlik, veri odaklı şekiller ve webde paylaşım, Microsoft Visio'yu önemli bilgileri görüp anlamanın en güçlü yollarından biri yapar.

 

Büyük ölçüde gelişmiş kullanıcı deneyimi, akıllı çizim araçları ve şablonları ile Visio 2010, diyagramların oluşturulmasında her adımı daha da kolaylaştırır.

 

BT, iş, işlem yönetimi ve daha fazlası için önceden çizilmiş çeşitli şekiller, örnek çizimler ve şablonlar kümesi ile diyagram oluşturma işlemine hızlı bir başlangıç yapın. Herhangi türde bir diyagram oluşturma gereksinimi için Visio hızlı şekilde başlangıç yapmanıza yardımcı olabilir.

 

Diyagram oluşturma görevini tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir yerde bulun. Her bir diyagram oluşturma adımı; Şerit sekmelerindeki mantıksal özellik gruplamaları, şekil ve şablonlara kolay erişim için gelişmiş bir Şekiller penceresi ve diyagramlarınızın içinde ve arasında daha verimli şekilde hareket etmenize yardımcı olan yeni bir durum çubuğu ile daha da sezgiseldir.

 

Hızlı Şekiller Mini Araç Çubuğu, gelişmiş dinamik ızgara, otomatik düzen ayarlaması ve sayfayı Otomatik Boyutlandır gibi özellikler ile şekilleri kolay ve doğru şekilde ekleyin ve hizalayın.

 

İlgili şekilleri görsel ve mantıksal olarak gruplandırmak için, Alt İşlemleri ve Kapsayıcıları kullanarak büyük ve karmaşık diyagramları basitleştirin. Alt İşlemler (daha büyük bir diyagramdaki Alt İşlem şekline bağlanan, ayrı bir sayfadaki mini bir diyagram), diyagramlardaki karmaşık işlemleri, daha yönetilebilir parçalara ayırır. Kapsayıcılar, farklı şekil kümelerini düzenlemenize ve bunların, diyagramlarda birbiriyle olan ilişkilerini açıklamanıza yardımcı olur.

 

Modern şekiller ve görseller, zengin tema galerisi ve Canlı Önizleme özelliğini kullanarak diyagramlarınızı saniyeler içinde daha çekici ve profesyonel görünümlü hale getirin.

 

Doğruluğun ve tutarlılığın sağlandığından emin olmak için, diyagramları iş kurallarına ve mantığına göre denetleyin. Tek bir tıklatma ile, mantıklı ve düzgün şekilde oluşturulduğundan emin olmak üzere bir diyagramı doğrulayabilirsiniz.

 

SharePoint iş akışı kurallarını ve mantığını içeren yeni, gelişmiş bir şablon ve Microsoft SharePoint Designer 2010 ile Visio 2010 arasında iş akışlarını verme ve alma yeteneği sayesinde, SharePoint iş akışlarını her zaman olduğundan daha kolay bir şekilde oluşturun ve izleyin.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40