BİLGİSAYAR EĞİTİMLERİ

.NET

Microsoft'un 2000'li yıllarda çıkardığı ve piyasada çok büyük pazar payına sahip olan .NET platformu yazılım geliştirme konusunda etkin bir kullanım oranına sahiptir. C#, .NET platformu için özel olarak geliştirilmiş programlama dilidir. Yazılım pazarında, çok tutularak diğer programlama dilleri arasında önemli yerini almıştır. 

 

.NET Kursu içeriğinde .Net'in resmi dili olarak kabul edilen C# detaylarıyla öğretilir. Çünkü .Net, C# dili kullanılarak gerçekleşmiştir. C# görsel programlama araçlarıyla donatılmıştır. .NET Kursu ile C#'a ait detaylı özellikler ve zengin örnekler, bölüm bölüm ele alınarak öğretilir. .NET Kursu ile C#'ın VB.Net'den farkları eğitim sonunda anlatılır.

 

.NET Kursu boyunca C#.Net tüm esnekliği ve gücü Visual Studio ile sunulmaktadır. .NET Kursu sonunda katılımcıların C# dili ile detaylı uygulama yapabilmeleri için eğitim verilir.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40